Project Description

Elementy małoseryjne

KNIOCH SP Z O.O. SP.K wprowadza do oferty udoskonaloną usługę polegającą na wytwarzaniu małoseryjnych elementów o specjalistycznych kształtach. Dzięki opracowaniu odpowiedniego systemu wytwarzania narzędzi gnących oferujemy naszym klientom wykonanie małoseryjnych partii przy jednoczesnej minimalizacji wysokich kosztów związanych z zakupem standardowych narzędzi.

 Oferowana przez nas usługa jest znacznie prostsza i szybsza od dostępnych na rynku, co przekłada się na niższą cenę koñcową wyrobu. Dysponujemy szerokim magazynem narzędziowym, dedykowanym do różnych gatunków stali, dzięki któremu możemy w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nowoczesny i zaawansowany system kontroli jakościowej wyrobów gwarantują 100% powtarzalności wykonanych detali.

Usługa została wprowadzona do oferty w wyniku realizacji projektu pt. „Wdrożenie przez KNIOCH Sp. z o.o. Sp. K. innowacyjnej technologii wytwarzania detali krótkoseryjnych i specjalistycznych”, nr projektu POIR.03.02.02-00-2141/20, w ramach realizacji projektu 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Kompleksowe usługi

Laserowe cięcie blach to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług:

Wszystkie usługi