Project Description

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to jedna z najbardziej efektownych i trwałych metod pokrywania metali. Farby proszkowe zapewniają gładką powierzchnie, wysoką odporność na ścieranie oraz na czynniki chemiczne i mechaniczne. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników, więc proces jest ekologiczny i w pełni bezpieczny dla środowiska.

Wszystkie produkty, na które nakładana jest farba poddawane są obróbce chemicznej i ściernej gwarantując odpowiednią przyczepność wykańczanych powierzchni. Do malowania proszkowego stosujemy wyłącznie atestowane farby renomowanych producentów spełniające najwyższą jakość i optymalna twardość powłoki lakierniczej.

Najnowsze urządzenia używane przy nakładaniu farby gwarantują wysoką jakość i powtarzalność procesu. Każdy produkt poddawany jest szczegółowej kontroli jakościowej pod względem wizualnym i odpowiedniej grubości powłoki lakierniczej. Oferujemy naszym klientom pełną gamę kolorów dostępną w palecie RAL w różnych stopniach połysku i strukturach.

Kompleksowe usługi

Laserowe cięcie blach to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług:

Wszystkie usługi