KNIOCH zapewnia wsparcie sponsorskie. Aktywnie wspieramy kluby sportowe, których członkowie odnoszą spore sukcesy na arenie lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jesteśmy dumni z naszych partnerów, którzy prezentują najwyższy poziom sportowy w tak młodym wieku. Chcesz realizować plany rozwoju swojego klubu lub sekcji sportowej? Potrzebujesz sponsora, dzięki któremu rozwiniesz skrzydła i wejdziesz na wyższy poziom? Dzięki KNIOCH możesz zyskać jeszcze więcej! Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Potężny sponsor to klucz do dalszych sukcesów. Razem z KNIOCH możesz stworzyć coś dotychczas nieosiągalnego!

Od 35 lat ULKS „Tęcza” Środa Wielkopolska obejmuje swym szkoleniem dzieci i młodzież zamieszkującą gminę Środa Wielkopolska. Klub prowadzi zajęcia i szkolenia z zapasów dla ponad 60 zawodników w pięciu grupach wiekowych: dzieci, młodzicy, kadeci, juniorzy i młodzieżowcy/seniorzy, zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców. Pod tym względem jest to największy klub sportów walki działający na terenie Gminy Środa Wielkopolska.

Klub Piłki Ręcznej Środa Wielkopolska swoją działalność rozpoczął w czerwcu 2022 roku, jako kontynuator sekcji działającej w naszym mieście od kilkudziesięciu lat. Klub prowadzi zajęcia dedykowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dbając o prawidłowy rozwój psychofizyczny uczestników. Prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską treningi służą poprawie zdrowia, kondycji a także samodyscypliny i systematyczności. Stawiamy- zwłaszcza wśród najmłodszych- na dobrą zabawę.