Ostatnia sobota upłynęła w wyjątkowo radosnej atmosferze. Nie zabrakło świetnej zabawy, uśmiechów i wielu niezapomnianych chwil. Na wszystkich czekało również pyszne jedzenie, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i doskonale dopełniło wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i fantastyczną energię. To był dzień pełen pozytywnych emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
Zapraszamy również do obejrzenia filmiku z wydarzenia, który znajdą Państwo na naszym Facebooku.


